Укрзалізниця відновила переговори з Deutsche Bahn

Фото: vesti.ua Укрзалізниця провела ряд зустрічей з представниками Deutsche Bahn

Сторони обговорили можливу співпрацю з низки питань, серед яких — питання тарифу на доступ до інфраструктури, налагодження транспортної аналітики і використання відповідних IT-рішень.

 

Керівництво Укрзалізниці повернулося до переговорів з Deutsche Bahn і провело серію зустрічей з представниками компанії. Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва з низки напрямків. Про це в четвер, 22 липня, повідомляє прес-служба компанії.

 

Відзначається, що представники Deutsche Bahn, зокрема, ознайомилися з роботою пасажирських депо Укрзалізниці та філії Українська залізнична швидкісна компанія УЗ. У рамках візиту на об’єкти були розглянуті питання вдосконалення сервісів і в цілому вертикалі пасажирських перевезень.

 

Крім того, сторони обговорили можливу співпрацю під час механізмів втілення PSO-контрактів, питання тарифу на доступ до інфраструктури, налагодження транспортної аналітики і використання відповідних IT-рішень, розробки технічного завдання на рухомий склад тощо.

 

Нагадаємо, на початку 2020 року тодішній прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що УЗ хочуть віддати в управління німцям на 10 років. Однак у концерні Deutsche Bahn цю інформацію заперечили, заявивши, що йдеться про консультування, а не управління.

 

Пізніше, у вересні 2020 року, новий (зараз вже колишній) глава Укрзалізниці Володимир Жмак заявив, що не бачить необхідності залучати до співпраці з УЗ Deutsche Bahn.

 

DB Engineering&Consulting (DB E&C) — міжнародна інжинірингова та консалтингова компанія Deutsche Bahn, яка надає консультативні послуги з впровадження інфраструктурних проектів у Німеччині і в усьому світі.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*