В ФРН постачальник електроенергії припинить постачання клієнтів

Фото: Укртрансгаз Immergrue повідомила про припинення постачання електрикою з 19 жовтня

Тарифи від Immergruen більше не публікуватимуть на онлайн-майданчику для порівняння тарифів Verivox.

 

Перший великий постачальник електроенергії в Німеччині — компанія з Кельна Immergrue, також відома як Meisterstrom — несподівано повідомив сотні клієнтів у містах Бремен і Гессен про припинення надання послуг через зростання цін на енергоносії. Про це повідомила газета Handelsblatt у п’ятницю, 8 жовтня.

 

За даними видання, компанія повідомила, що з 19 жовтня припинить постачання електрикою. Офіційної причини в листах клієнтам не назвали. Онлайн-майданчик для порівняння пропозицій Verivox поінформував, що компанія попросила, щоб він 6 жовтня припинив посередництво в публікації тарифів на електроенергію та газ.

 

«Ми виконали цей запит і з 6 жовтня більше не надаємо інформації про тарифи від Immergruen на порталі», — відзначили у Verivox.

 

Раніше в Німеччині компанія-постачальник газу промисловим підприємствам Deutsche Energiepool розірвала контракти із клієнтами через високі ціни на ринку.

 

Також повідомлялося, що через високі ціни на газ у Великій Британії три постачальники газу й електрики припинили обслуговування клієнтів.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*