Від оператора ПП-2 вимагають підтвердити відповідність нормам ЄС

Фото: Getty Images Nord Stream 2 AG матиме багато паперової тяганини

Nord Stream 2 AG має довести, що забезпечить недискримінаційний доступ до мережі й інтеграцію інфраструктури в ринок Німеччини.

 

Федеральне мережеве агентство ФРН (Bundesnetzagentur) зажадало від компанії Nord Stream 2 AG надати інформацію про відповідність газопроводу Північний потік-2 всім нормативним вимогам Євросоюзу. Про це у вівторок, 5 жовтня, повідомляє Прайм з посиланням на Bloomberg.

 

 

 

«Регулятор Німеччини звернувся до Nord Stream 2 AG із проханням надати інформацію і, в разі необхідності, докази того, що газопровід відповідатиме всім нормативним вимогам до введення в експлуатацію», — йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, Nord Stream 2 AG має довести, що забезпечить недискримінаційний доступ до мережі й інтеграцію інфраструктури в ринок Німеччини.

 

Водночас регулятор не виключає, що Nord Stream 2 AG в найближчому майбутньому введе в експлуатацію одну з ниток сполучного трубопроводу.

 

Як відомо, Польща займеться сертифікацією оператора ПП-2. Хоча у Варшаві вважають, що Nord Stream 2 AG не відповідає за формою та по суті вимогам для сертифікації.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*