Вітренко сподівається, що до судів з Газпромом не дійде

Фото: facebook.com/yuriy.vitrenko Нафтогаз почав роботу над угодою про транзит газу з Азії в Україну

Глава Нафтогазу вважає, що Газпром все ж розблокує доступ інших компаній до транзитних потужностей України.

Глава Нафтогазу Юрій Вітренко вважає, що переговори з Газпромом щодо розблокування транзиту з Азії можуть дати результат, і до судів справа не дійде. Про це він сказав в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, опублікованому в четвер, 24 червня.

«Робота ведеться. Перейти до якихось юридичних дій з нашого боку проти Газпрому ми поки не готові. Мало того, сподіваємося, що до цього не дійде. Тому що є певні кроки, які ми зараз проходимо і які, принаймні — теоретично, можуть завершитися тим, що Газпром все ж розблокує доступ інших компаній до транзитних потужностей України», — каже Вітренко.

Разом з тим, він розповів, що Україна активізувала комунікацію про порушення Газпромом європейського антимонопольного законодавства.

«Наша позиція: перед тим як обговорювати те, що хочете ви — будівництво Північного потоку-2, давайте спочатку обговоримо те, що хочемо ми — питання порушення з боку «Газпрому» європейського антимонопольного законодавства. Як я вже говорив, фактично блокується доступ інших підприємств на європейський ринок через український транзит — це порушення європейського законодавства», — сказав Вітренко.

Він нагадав, що Нафтогаз тільки недавно почав документування зловживань Газпромом домінуючим становищем на газовому ринку.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*