Хмельницька АЕС відновила роботу першого енергоблоку

Фото: ХАЭС ХАЕС продовжує набір потужності енергоблоку №1

На ранок середи в Україні працює 13 енергоблоків із наявних 15. Відключено по одному блоку на Рівненській АЕС та Запорізькій АЕС.

Хмельницька АЕС підключила енергоблок №1 після нетривалого простою через виведення блоку вранці вівторка в аварійний ремонт. Про це повідомляє НАЕК Енергоатом у середу, 26 січня.

«О 06:27 перший енергоблок Хмельницької АЕС підключили до електромережі. Триває набір потужності… Обладнання працює у заданому режимі», — йдеться у повідомленні.

Таким чином, на ранок середи в Україні працює 13 енергоблоків із наявних 15.

Згідно з повідомленням Енергоатому, протягом доби вона планує повернути в роботу також виведений в аварійний ремонт у вівторок блок №4 Запорізької АЕС.

Крім того, на енергоблоці №4 Рівненської АЕС триває 67-а доба середнього планового ремонту.

Нагадаємо, у ніч на 25 січня енергоблок №1 Хмельницької АЕС було відключено від енергомережі за фактом спрацювання диференціального захисту блочного трансформатора з подальшою роботою захисту реакторної установки.

А на Запорізькій АЕС 25 січня було відключено від енергосистеми блок №4 для усунення газової нещільності системи охолодження турбогенератора. Роботи триватимуть до 7:00 27 січня.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*