Запорізька АЕС відключила енергоблок для ремонту

Фото: ЗАЭС Енергоблок №2 відключили увечері 15 лютого

За планом роботи триватимуть до півночі 19 лютого, після чого енергоблок буде підключено до енергомережі.

Запорізька атомна електростанція відключила блок №2 від енергосистеми для проведення ремонту. Про це повідомляється на сайті станції у середу, 16 лютого.

«15 лютого о 22 годині 43 хвилини енергоблок №2 Запорізької АЕС відключено від мережі для усунення нещільності в системі байпасного очищення теплоносія. За планом роботи триватимуть до 23:59 19 лютого, після чого енергоблок буде підключено до енергомережі», — йдеться у повідомленні.

Наразі у роботі перебуває п’ять енергоблоків Запорізької АЕС. Зауважень щодо роботи основного обладнання працюючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів складає 4710 МВт.

Радіаційний фон у районі розташування Запорізької АЕС та у санітарно-захисній зоні — 8-12 мікрорентгенів на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

Як відомо, Запорізька АЕС — найбільша в Європі атомна станція щодо встановленої потужності. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовано за проектом В-320. Перший енергоблок було введено в експлуатацію у грудні 1984 року, шостий — у жовтні 1995 року.

Нагадаємо, 30 січня в Україні вперше в історії запрацювали усі 15 енергоблоків АЕС. Це відбулося після підключення блоку №4 на Рівненській АЕС.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*