Арестович пригрозив Путіну «ракетами на Москву»

Фото: caliber.az Арестович: Путін дограється, що українські ракети будуть направлені на Москву

Представник України на переговорах у Мінську прокоментував заяви Путіна про присутність НАТО в Україні.

 

Речник Української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович пригрозив президенту Росії Володимиру Путіну направити українські ракети на Москву. Так в ефірі каналу Дом він прокоментував заяву Путіна про присутність НАТО в Україні.

 

 

 

«Дійсно, військовослужбовці сил НАТО знаходяться на території України в рамках навчальних місій. Ми проводимо спільні навчання. Тільки на цей рік їх заплановано 25. І НАТО давно присутнє на території України. Всередині України була тривала дискусія: треба нам вступати в НАТО чи ні, з урахуванням того, що до 2014 року не було військової небезпеки. І своїми діями Кремль прибрав цю дискусію і отримав те саме наближення НАТО до кордонів Росії, якого вони так бояться. Тепер «злого НАТО» в Україні дуже багато. Але Кремль же не розуміє ще найголовнішого. Що як тільки Україна вступить у НАТО, кожен український солдат стане солдатом НАТО. А це зовсім інша історія», — говорить Арестович.

 

У цьому зв’язку він вважає, що найкращим варіантом для Росії буде мирне врегулювання ситуації — виведення військ із Донбасу і Криму, виплата репарації Україні за період окупації.

 

«І ось тоді виникне підстава для відновлення нормальних відносин. І, можливо, можна буде всерйоз обговорити питання загроз своїй безпеці, які Російська Федерація бачить у можливому вступі України в НАТО. Тоді ми можемо говорити, як нормальні країни. Зараз ми не можемо говорити, як нормальні країни, тому що ми — військові противники. І до такої ситуації привела саме Росія», — заявив Арестович.

 

Також Арестович відповів на побоювання Путіна про військові бази НАТО в Україні під виглядом навчальних центрів.

 

«Путін дограється до того, що українські ракети будуть направлені на Москву в якомусь осяжному майбутньому з однієї простої причини, що ми працюємо над ракетною програмою. І наші ракети оперативно-тактичного рівня зможуть діставати до Москви. Це паритетні дії у відповідь на дії Росії. Якби не було цієї агресії, ніколи б українські ракети ні на яку Москву не були б направлені», — заявив він.

 

Нагадаємо, у відповідь на слова Путіна Генсек Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг запевнив, що Росії не варто боятися членства України в НАТО.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*