Арестович: РФ видала навчання за обстріл корабля

Фото: Сегодня Арестович вважає, що РФ прагне зірвати навчання Сі Бриз

РФ заявила про інцидент із британським кораблем у Чорному морі і так намагається зірвати навчання Сі Бриз, вважає Арестович.

 

Росія представила артилерійські навчання в анексованому Криму як обстріл британського есмінця Дефендер, вважає радник глави Офісу президента Олексій Арестович. Про це він сказав в ефірі Україна 24 в середу, 23 червня.

 

 

 

«За повідомленням британської сторони, ніякого обстрілу не було. Росіяни видали артилерійські навчання, які у них там проводилися на певній відстані від маршруту британського есмінця, за нібито обстріл. І для мене це зараз виглядає як інформаційно-психологічна операція стратегічного масштабу, яка з російської сторони була реалізована на рівні офіційних повідомлень і заяв Міністерства оборони РФ і яка спрямована на підрив навчань Сі Бриз-2021», — відзначив Арестович.

 

Раніше Міноборони РФ заявило, що корабель Чорноморського флоту відкрив «попереджувальну стрільбу» по британському есмінцю Дефендер, який нібито порушив «російський кордон» біля мису Фіолент, який складає узбережжя анексованого Криму.

 

А Британія заявила, що корабель мирно проходив через територіальні води України, по ньому не стріляли.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*