Данілов: Президента треба обирати в парламенті

Фото: rnbo.gov.ua Данілов розмірковував про конституційний устрій України

Глава РНБО виступає за жорстку президентську республіку, «тому що тоді є відповідальна людина».

 

Глава РНБО Олексій Данілов вважає, що в Україні президента мають обирати у Верховній Раді, адже в нас парламентсько-президентська республіка. Своєю думкою він поділився в інтерв’ю РБК-Україна, яке опубліковано в понеділок, 25 жовтня.

 

Він відзначив, що президента обирають усенародно і покладають на нього надії, але ж за Конституцією — парламентсько-президентська республіка.

 

За словами Данілова, в цьому випадку логічно було б обирати президента в парламенті і «поставити крапку в цьому питанні».

 

«Якщо ви хочете мою особисту думку, я можу сказати. Я за жорстку президентську республіку. Чому? Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі», — заявив він.

 

«Чи можуть бути парламентсько-президентські республіки? Так, вони можуть існувати, але в умовах, коли є вже усталена демократія, яка має своє коріння, для цього мають пройти століття», — заявив Данілов.

 

Нагадаємо, після прийняття закону про олігархів Данілов заявив про початок нового часу в Україні і проходження «точки вибору».

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*