Ердоган готує зустріч Зеленського та Путіна

Ердоган заявив про досягнення домовленості із Зеленським про організацію зустрічі з Путіним

Пєсков, своєю чергою, заявив, що Москва не відкидає жодних переговорних форматів, у тому числі зустріч президентів РФ та України в Туреччині.

 

Президент Туреччини Таїп Ердоган, повертаючись із Києва, під час бесіди з журналістами на борту літака заявив про досягнення домовленості з президентом України Володимиром Зеленським про організацію його зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляє CNN TÜRK.

 

За словами Ердогана, країни Заходу досі нічого не зробили для зниження напруженості між Росією та Україною, і що в Європі є серйозна проблема щодо вирішення цього питання.

 

«Цього разу я маю сказати це дуже чітко. Якщо звернути увагу на цей процес (напруженість між РФ та Україною, – ред.), то, на жаль, Захід досі нічого не зробив для вирішення цього питання… Я надаю великого значення зустрічі з паном Путіним з цього питання, тому що на зустрічі із Зеленським я побачив, що у нас вже є домовленість з цих питань. Наразі в Європі є серйозна проблема щодо вирішення цього питання», — зазначив Ердоган.

 

Як заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, Москва не відкидає жодних переговорних форматів, у тому числі зустріч президентів РФ і України Володимира Путіна та Володимира Зеленського в Туреччині, однак жодних домовленостей щодо цього немає, пише Интерфакс.

 

«Що стосується ініціативи організації на турецькій землі зустрічі Путіна та Зеленського — тут поки що розуміння немає, тому і прикладної розмови з цього приводу теж немає», — сказав Пєсков.

 

Коментуючи можливий візит Путіна до Туреччини, Пєсков сказав, що йдеться, перш за все, про двосторонній формат.

 

«Це проведення Вищої ради, міжправкомісії тощо», — заявив він.

 

Нагадаємо, головною темою зустрічі президента України Володимира Зеленського з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом було питання безпеки.

 

Туреччина розраховує провести зустріч Путіна та Зеленського – Ердоган

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*