Глави МЗС РФ, Німеччини та Франції обговорили Донбас

Фото: salamnews.org Ле Дріан, Маас і Лавров

Маас і Ле Дріан обговорили з Лавровим присутність російських військ біля кордонів України і закликали дотримуватися Віденської конвенції.

Глави МЗС Німеччини та Франції Хайко Маас і Жан-Ів Ле Дріан провели телефонні переговори з російським колегою Сергієм Лавровим, обговоривши врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба МЗС ФРН.

Як повідомляється, Маас і Ле Дріан закликали Росію до дотримання «вимог прозорості» на основі Віденської конвенції, обговорюючи недавнє переміщення військ РФ і проведення військових навчань біля українських кордонів.

Міністри обговорили реалізацію мінських домовленостей і результати Паризького саміту 2019 року, зазначивши, що «Росію також закликали зробити позитивний внесок у врегулювання конфлікту».

«Майбутня перша річниця угоди про додаткові заходи щодо стабілізації режиму припинення вогню 22 липня може бути метою для підтвердження дотримання режиму припинення вогню», — вважають Маас і Ле Дріан.

У Парижі додали, що висловили глибоку стурбованість у зв’язку з погіршенням ситуації з безпекою уздовж лінії зіткнення на сході України і підтвердили прихильність суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Як відомо, сьогодні глава МЗС України Дмитро Кулеба відвідає Німеччину, де зустрінеться з Маасом.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Німеччина і Франція бояться визнати Росію стороною конфлікту на Донбасі.

А до цього канцлер Німеччини Ангела Меркель разом з президентом Франції Еммануелем Макроном заявили, що нормандський формат повинен працювати далі, незважаючи на те, що добитися прогресу в його рамках дуже важко.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*