Кабмін готує санкції проти Росії щодо Криму

Фото: most.life Рішення про санкції прийме РНБО

РНБО пропонують ввести санкції відносно 24 юридичних та 6 фізичних осіб за будівництво Керченського моста.

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій пропонує ввести санкції проти Росії за будівництво Керченського моста і руйнування парків в анексованому Криму. Про це повідомляється на сайті відомства в середу, 8 вересня.

 

 

Кабмін направив РНБО пакет санкцій відносно 24 юридичних та 6 фізичних осіб, причетних до будівництва Керченського моста, його експлуатації, а також перепланування паркових територій і об’єктів культурної спадщини в Севастополі.

 

«Ми докладатимемо необхідних зусиль, щоб всі причетні до скоєння злочинів на території українського Криму понесли відповідальність за свої дії. З цією метою ми розвиватимемо більш тісну співпрацю з міжнародними партнерами. Закликаємо представників російської окупаційної влади і їхніх пособників задуматися про невідворотність покарання», — зазначив заступник міністра з питань реінтеграції Ігор Яременко.

 

Санкції передбачають блокування активів на території країни, заборону на в’їзд в Україну і участь у приватизації та оренди держмайна. Обмеження вводяться на 5 років.

 

Нагадаємо, нещодавно Мінреінтеграції підготувало санкції до громадян, причетних до переслідувань в анексованому Криму. У нього включили близько 70 осіб.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*