Київ зажадав ясності щодо санкцій проти РФ

Фото: МИД Украины Кулеба каже, що Росія може засумніватися у серйозності намірів Заходу

Москву чекають «сувора ціна» та «масштабні наслідки», якщо вона вирішить вторгнутися на територію України, кажуть на Заході, але подробиць не повідомляють.

Західні країни мають прояснити, які кроки вони збираються зробити, якщо Росія нападе на Україну. Про це заявив український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю американській газеті Washington Post, опублікованому 18 грудня.

За його словами, відсутність інформації про будь-які деталі з Вашингтона, Лондона та Брюсселя може змусити Москву засумніватися у серйозності намірів Заходу відповісти на потенційне вторгнення Росії до України.

Раніше ЄС продовжив економічні санкції проти Росії та закликав її виконувати свої зобов’язання згідно з мінськими домовленостями. Як говорив голова Євроради Шарль Мішель, на Москву чекають «сувора ціна» і «масштабні наслідки», якщо вона вирішить вторгнутися на територію України.

На саміті ЄС, який пройшов цього тижня, одноголосно пригрозили РФ потужними санкціями у разі подальшої агресії проти України. Але якими вони будуть, озвучувати не стали, висловлюючи надію, що до цього справа все ж таки не дійде.

Напередодні на саміті Звісне партнерство президент України Володимир Зеленський закликав запровадити санкції проти Росії до вторгнення.

Корреспондент.net також повідомляв, що американців спитали, чи вступати у війну з РФ за Україну.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*