МЗС: До переговорів щодо ПП-2 нас не залучали

Фото: Корреспондент.net Німеччина і США погодили домовленість щодо ПП-2 без України

Раніше в США заявляли, що влада України в курсі переговорів США і Німеччини щодо проекту Північний потік-2.

Представники України не залучалася до переговорів щодо договору США і Німеччини щодо Північного потоку-2. Про це в четвер, 22 липня, повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко, пише РБК-Україна.

Напередодні радник Держдепартаменту США Дерек Шолле заявив, що влада України в курсі змісту переговорів США і Німеччини щодо проекту Північний потік-2.

Ніколенко зазначив, що Україна продовжує вести діалог щодо зменшення ключових енергетичних загроз з боку Росії і посилення енергетичної стійкості України та Центральної Європи в цілому.

«Немає сумнівів, що єдиним вигодонабувачем кризи в нашому регіоні є Росія. Відповідно ми вважаємо, що США і Німеччина повинні відповідально поставитися до нейтралізації загроз Північного потоку-2», — додав дипломат.

Нагадаємо, 21 липня США і Німеччина оголосили про угоду щодо Північного потоку-2, яка виключає санкції проти нього, даючи можливість закінчити проект.

В Україні заявили про безліч питань до того, як домовленість здатна зменшити ризики з безпеки для України і країн Центральної Європи, пов’язані із запуском Північного потоку-2.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*