МЗС пояснило пропозиції щодо Мінських угод

Фото: Пресс-центр штаба ООС / Facebook РФ і сепаратисти «окозамилюють» процес переговорів про Донбас, вважає Кулеба

Українська делегація у ТКГ запропонувала 10 кроків для врегулювання ситуації на Донеччині.

 

У Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі більшість ключових рішень уже готові до ухвалення. Про це розповів голова МЗС Дмитро Кулеба в інтерв’ю РБК-Україна, яке було опубліковано у вівторок, 28 грудня.

 

«Там уже нема про що говорити, воно вже стільки разів все обговорено і написано. Там немає потреби в переговорах, потрібне тільки зелене світло від Москви, як і у випадку із заявою про відданість режиму припинення вогню. Але те, що відбувається, це здебільшого складно назвати переговорами з боку Росії і їхніх маріонеток. Більш доречна характеристика — окозамилювання процесу», – заявив він.

 

Також міністр зазначив, що запропоновані Україною 10 кроків на виконання Мінських угод – це комплексна спроба зрушити переговорний процес.

 

«Але, по суті, ці 10 кроків не змінюють ні Мінських домовленостей, ні формату функціонування ТКГ чи нормандського формату», – заявив Кулеба.

 

За даними ЗМІ, на початку грудня Українська делегація у ТКГ запропонувала 10 кроків для врегулювання ситуації на Донеччині.

 

Нагадаємо, 22 грудня в ТКГ домовилися знову суворо дотримуватися режиму припинення вогню.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*