МЗС скерувало РФ ноту протесту через указ Путіна

Своїм указом Путін порушив домовленості щодо Донбасу

Указ Путіна про визнання в РФ товарів з ЛДНР розцінюється Києвом як грубе втручання у внутрішні справи України.

МЗС України направило до РФ ноту протесту через указ президента країни Володимира Путіна про визнання Росією «сертифікатів про походження товарів» на тимчасово окупованій території Донбасу.

Зазначається, що визнання «сертифікатів», одностороннє визначення пунктів пропуску з метою переміщення товарів через тимчасово непідконтрольну ділянку держкордону України та інші передбачені указом заходи яскраво демонструють цілеспрямовану політику Росії щодо затягування тимчасово окупованих територій України у свій економічний, політичний, електоральний та інформаційний простір.

Також підписання указу суперечить зобов’язанням Росії щодо мінських домовленостей та домовленостей у рамках нормандського формату, підриває зусилля Німеччини, Франції та України щодо відновлення продуктивної роботи цих майданчиків стосовно мирного врегулювання, зазначили в МЗС.

«Продовжимо консолідацію міжнародної підтримки нашої держави, щоб змусити Росію відмовитися від деструктивних дій та стати на шлях політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту», — йдеться у заяві.

Як повідомлялося, напередодні Путіні доручив забезпечити визнання в РФ чинними сертифікатів про походження товарів, що видаються органами та організаціями, які фактично діють на території непідконтрольного Донбасу.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*