Названа причина, чому РФ не визнає «ЛДНР»

Росія не визнає незалежність «республік» через мінські угоди, в декларації до яких Путін підтримав цілісність України.

Росія не визнає незалежність самопроголошених «ЛНР» і «ДНР» через мінські угоди. Про це в інтерв’ю РИА Новости заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

«Є, напевно, аналогія з Абхазією і Південною Осетією, за одним винятком — в Абхазії і Південній Осетії… не було укладено таких домовленостей, які були б аналогічні до Мінського комплексу заходів… У випадку з Донбасом, там ситуація була інша, і 17-годинні переговори в Мінську за участю лідерів нормандського формату — президент Олланд, канцлер Меркель, президент Порошенко, президент Путін — вони дали результат, який через два дні був схвалений в Раді Безпеки ООН без будь-яких доважок, без будь-яких сумнівів, що його потрібно виконувати», — сказав Лавров.

Як відомо, в декларації на підтримку мінських угодах, які підписав президент РФ Володимир Путін, йдеться, що вони «підтримують повне дотримання суверенітету і територіальної цілісності України».

«І я вважаю, ми не повинні спускати з гачка пана Зеленського і всю його команду, яка звивається, як може», — сказав Лавров.

Також глава МЗС РФ пояснив, чому Москва виступає проти зміни мінських угод.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*