Рада врахувала правки Президента в законі про декларації

Фото: rada.gov.ua Для чиновників повернули тюремне покарання за брехню в деклараціях

На початку місяця парламент прийняв законопроект про тюремне покарання за брехню в деклараціях, але Президент ветував його і вніс правки.

 

Верховна Рада на засіданні у вівторок, 29 червня, 315 голосами прийняла законопроект №4651 із правками Президента. Йдеться про кримінальне покарання за недостовірне декларування.

 

 

 

За поданням Президента, із закону виключили положення, згідно з яким відомості про об’єкти декларування, які мають у володінні чи користуванні члени сім’ї декларанта, треба надавати тільки в разі, якщо член сім’ї подав такі відомості суб’єкту декларування в будь-якому вигляді.

 

Також Президент доповнив норму, за якою умисне неподання е-декларації карається штрафом від 2 500 до 3 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, словами «або обмеженням волі на строк до 2 років, або позбавленням волі строком на 1 рік».

 

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський ветував прийнятий 3 червня в Раді закон про відновлення покарання у вигляді позбавлення волі за недостовірне декларування та вніс до нього свої правки.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*