Разумков відповів на питання про президентські амбіції

Фото: rada.gov.ua Разумков прямо не сказав, що буде балотуватися в президенти

Екс-спікер Ради у відповідь на питання про плани на президентські вибори нагадав, що «з голови Верховної Ради ніколи не було президентів», але цей «запобіжник прибрали».

Відкликаний з посади голови парламенту Дмитро Разумков на брифінгу в четвер, 7 жовтня, відповів на питання про президентські амбіції.

«Президентські вибори поки не почалися. Раніше говорили, що з голови Верховної Ради ніколи не було президентів, сьогодні ми цей запобіжник прибрали», — відповів Разумков.

Він також додав, що на пенсію не збирається. «Я далекоглядна людина. Час розставить все по своїх місцях… будь-які виклики я зможу пройти», — сказав Разумков.

Стосовно можливої ​​втрати депутатського мандата Разумков сказав, що це буде поза законом.

«Я ніколи не був другом президента. Це робочі взаємини. Друзі, я думаю, вони формуються по-іншому. Я думаю друзі президента — вони більше пов’язані з 95 Кварталом, з його минулим життям. У мене інші друзі. Не вважаю, що президент, прем’єр-міністр, спікер повинні бути друзями. Вони повинні працювати на державу. Не на свої дружні відносини, а на державу», — прокоментував Разумков відносини з президентом Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, за відставку Разумкова проголосували 284 депутати.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*