Разумков звернувся до Конгресу через ПП-2

Фото: rada.gov.ua Керівництво України просить США продовжувати санкції проти ПП-2

Глава українського парламенту закликає американських законодавців продовжити політику санкцій проти ПП-2.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков написав листа спікеру Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі у зв’язку із ситуацією навколо газопроводу Північний потік-2. Лист опубліковано на сайті парламенту.

«Північний потік-2 є перш за все геополітичним проектом, що має на меті сформувати енергетичну залежність країн Європи від газової монополії Російської Федерації. Він значно звужує шляхи диверсифікації поставок енергії європейським споживачам. Північний потік-2 йде врозріз з вимогами Третього енергетичного пакета Європейського Союзу і посилює можливості для Росії зловживати своїм домінуючим становищем на європейському енергетичному ринку», — говориться в листі.

Газопровід слід розглядати як частину агресивної політики, яку Росія розгортає не тільки проти України, а й проти всього західного світу, вважає Разумков.

«Добудова і введення в експлуатацію цього проекту зробить можливим подальше нарощування Росією агресії проти України і потенційно проти інших європейських держав», — зазначається в листі.

Разумков звернувся до Конгресу із закликом послідовно продовжувати політику санкцій, які б не допустили добудову і введення в експлуатацію газопроводу.

Нагадаємо, напередодні США і Німеччини оголосили про угоду щодо Північного потоку-2, яка виключає санкції проти нього, даючи можливість закінчити проект.

Після цього Україна і Польща випустили заяву, в якій заявили про готовність працювати разом зі своїми союзниками і партнерами над протидією запуску Північного потоку-2, поки не будуть розроблені рішення для подолання безпеки кризи, пов’язаної з газопроводом.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*