У Кабміні відреагували на загрозу скасування безвізу

Фото: ТСН У України проблем з безвізом немає, каже Стефанішина

Інформація про можливе призупинення безвізового режиму, яка з’явилася в ЗМІ, не стосується України, запевнила Стефанішина.

 

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заперечує інформацію про те, що в ЄС обговорюють можливість скасування безвізового режиму для України. Інформацію ЗМІ вона прокоментувала в ефірі каналу Україна 24 в середу, 29 вересня.

 

 

 

«Я розцінюю це як інсценування перед самітом Україна-ЄС. Повністю можу спростувати інформацію, що Україна не відповідає критеріям функціонування безвізового режиму. Моя позиція заснована на офіційному звіті Європейського Союзу, за результатами якого приймається рішення про продовження або призупинення безвізу. А він каже про те, що Україна відповідає безвізовим критеріям», — сказала Стефанішина.

 

Вона уточнила, що в останньому звіті ЄС було відзначено, що кількість міграційних потоків з України має тенденцію до зменшення.

 

«Ці негативні цифри, які опублікували в ЗМІ, стосуються інших країн», — запевнила Стефанішина.

 

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що низка країн ЄС висловили невдоволення через порушення правил безвізового режиму для третіх країн, зокрема для України.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*