У Кремлі відреагували на публікацію Bloomberg про вторгнення в Україну

Фото: РИА Новости Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков

Дмитро Пєсков, коментуючи публікацію Bloomberg про вторгнення Росії в Україну, заявив, що «будь-яка іскра» в напруженій ситуації небезпечна.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що помилкова публікація агентства Bloomberg про вторгнення РФ в Україну демонструє, наскільки небезпечна спровокована Заходом напруженість. Про це повідомляє ТАСС.

«Навряд це могло бути провокацією, навряд чи це була провокація — тут не слід перебільшувати», — сказав Пєсков.

Він зазначив, що саме агентство вже вибачилося за помилкову публікацію.

«Подібна ситуація демонструє, наскільки небезпечна в цілому подібна напруженість, яка панує і яка спровокована щоденними агресивними заявами, які ми чуємо з Вашингтона, з європейських столиць, з Лондона, бо саме ці заяви, саме дії зі стягування військ до наших кордонів і так далі, саме дії щодо щоденного, щодобового накачування України озброєннями — вони ведуть саме до такої напруженості, а під час такої напруженості будь-яка іскра є надзвичайно небезпечною», — зазначив прес-секретар президента РФ.

Нагадаємо, американське агентство Bloomberg у п’ятницю, 5 лютого, опублікувало на своєму сайті заголовок «Росія вторглася в Україну», а потім визнало помилку та видалило публікацію.

РФ планує маріонетковий режим в Україні — ЗМІ

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*