У МЗС озвучили очікування від візиту Блінкена

Блінкен прилетить в Україну пізно ввечері

В ході візиту з держсекретарем буде обговорюватися протистояння України з Росією, а також економічні питання.

 

В ході візиту до Києва держсекретаря США Ентоні Блінкена очікується обговорення посилення політичної та оборонної підтримки України. Про очікування від візиту глави Держдепу розповів в ефірі телеканалу Україна 24 заступник міністра закордонних справ Євген Єнін.

 

 

За його словами, перш за все, цей візит розглядається «як сигнал надзвичайно потужної підтримки з боку Сполучених Штатів у протидії російській гібридній агресії».

 

«Ми розраховуємо на посилення нашої підтримки як у політичній, так і в оборонній сфері з боку нашого головного союзника з питань безпеки. Ми розраховуємо на подальшу підтримку Сполученими Штатами курсу реформ, а також модернізацію всіх сфер життєдіяльності, перш за все, тих, які, безумовно, пов’язані з національною безпекою і обороною», — сказав Єнін.

 

Також у ході візиту планується обговорити питання активізації взаємодії у сфері торгівлі та інвестицій.

 

«Будемо говорити про активізацію взаємодії у сфері торгівлі та інвестицій. Будемо говорити про збільшення потенціалу взаємного співробітництва в рамках міжнародних організацій. Будемо говорити про механізми технічної допомоги, яких на сьогодні настільки потребує українська економіка, включно з енергетичним сектором», — зазначив заступник міністра.

 

Нагадаємо, Блінкен приїде до Києва сьогодні пізно ввечері, а завтра проведе низку зустрічей, в тому числі, з президентом Володимиром Зеленським.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*