У Зеленського відповіли на слова Путіна про зустріч

Фото: facebook.com/president.gov.ua В ОП вважають можливою зустріч Зеленського з Путіним

Російський президент сам зацікавлений обговорити з Зеленським деякі питання, вважають в Офісі президента.

Президент Росії Володимир Путін своїми заявами намагається отримати перевагу в ході можливої зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським. Таку думку в середу, 30 червня, висловив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, пише РБК-Україна.

«Заява Путіна про нібито сумнівність користі від зустрічі з президентом України — з цього ж розряду. Окреслити позиції й отримати негласну перевагу у формуванні переговорної повістки», — вважає він.

 

 

Подоляк зазначив, що активність Путіна свідчить про важливість цієї теми для нього.

 

«З іншого боку, коли ми оцінюємо будь-які заяви представників Росії, слід звертати увагу на формулювання … Проте навіть сьогодні Путін підтвердив можливість переговорів з президентом України», — сказав Подоляк.

 

Радник глави ОП вважає, що є пов’язані з Україною питання, які б Путін сам хотів би обговорити.

 

«Навіть більше, допускаю, що має місце вкрай некоректне інформування Путіна його співрозмовниками про ситуацію в Україні. У цьому інформуванні набагато більше міфів, стереотипів, пропагандистської доцільності, ніж реальних знань про те, що насправді відбувається у нас», — зазначив він.

 

«Таким чином, стала ще більш обѓрунтованою необхідність прямих переговорів з президентом Росії — для прояснення коректних позицій сторін і спроби без будь-яких спотворень інформації все-таки знайти шлях для реального припинення війни на Донбасі», — додав Подоляк.

 

Як повідомлялося, Путін заявив, що не бачить сенсу у зустрічі із Зеленським, оскільки «питання вирішуються у Вашингтоні», але не відмовляється від неї.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*