У Зеленського відреагували на замах на Шефіра

Фото: Нацполиция Украины

Обстріл автомобіля першого помічника Зеленського пов’язують із протидією олігархам.

В Офісі президента пов’язують замах на помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра з боротьбою проти олігархів. Про це заявив радник глави ОП Михайло Подоляк у коментарі Інтерфакс-Україна в середу, 22 вересня.

«Ми, безумовно, пов’язуємо цей напад з агресивною і навіть войовничою кампанією протидії активній політиці глави держави. Політиці, спрямованій на істотне зниження традиційного впливу тіньових олігархів на суспільні процеси, а також на знищення політико-фінансових угруповань, що відверто працюють на наших зовнішніх опонентів», — сказав Подоляк.

Він назвав обстріл автомобіля Шефіра «відкритим, навмисним і вкрай жорстким нападом, який не можна кваліфікувати інакше, ніж спробу демонстративного вбивства ключового члена команди».

«Прямо зараз ми бачимо, що вже відбулося ситуативне об’єднання напівкримінальних політичних і економічних суб’єктів, для яких детінізація, деолігархізація і проведення судової реформи — пряма загроза їхньому безбідному існуванню. Не маючи суспільної підтримки, вони явно пішли шляхом прямих погроз і спроб фізичного залякування», — сказав він.

Подоляк також наголосив, що «політика Зеленського, спрямована на фундаментальну трансформацію держави, залишиться незмінною».

«А безумовною відповіддю на будь-які злочинні дії проти представників держави будуть ще більш жорсткі антиолігархічні і антикримінальні рішення влади», — резюмував радник глави ОП.

Фото: поранений водій Шефіра

Нагадаємо, автомобіль Шефіра обстріляли біля села Лісники Київської області. По ньому випустили чергу з 10 пострілів, три кулі влучили у водія.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*