Україна та Словаччина домовляються про збільшення постачання газу

Фото: Шмыгаль в Телеграм Шмигаль та Хегер

Українські та словацькі прем’єри провели зустріч на Закарпатті, обговоривши низку сфер співробітництва.

Прем’єр-міністри України та Словаччини Денис Шмигаль та Едуард Хегера на зустрічі у п’ятницю, 12 листопада, обговорили можливість збільшення постачання газу до України. Про це розповів Шмигаль на брифінгу на Закарпатті.

«Словаччина є одним із основних партнерів України у сфері енергетики. Сьогодні ми обговорили можливість збільшення постачання природного газу в Україну через територію Словаччини. Це може відбуватися відповідно до домовленостей операторів газотранспортних систем наших країн», — сказав він.

Також прем’єри обговорили транспортну сферу, зокрема, залізничні контейнерні перевезення на маршруті Азія-Європа.

«Перспективним напрямом у співпраці є створення мультимодальних логістичних терміналів з обробки вантажів на українсько-словацькому кордоні», — додав він.

Сторони також обговорили розвиток прикордонної інфраструктури, зокрема функціонування спільних пунктів пропуску та спільного митного контролю.

Шмигаль також подякував Словаччині за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

«Україна є для нас не лише добрим сусідом, а й прекрасним другом. Тому ми повністю підтримуємо принцип територіальної цілісності України, а також її курс та спрямованість на структури Європейського Союзу», — сказав у свою чергу Хегер.

Як повідомлялося, прем’єри України та Словаччини зустрілися на кордоні, а потім поїхали до Ужгорода.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*