Єрмак: Напад на Україну – кінець безпеці в світі

Фото: Пресс-служба президента Украины Захід не повинен допустити нападу на Україну, упевнений Єрмак

Продовження війни чи ескалація в Україні буде серед найбільших поразок західних партнерів, вважає керівник ОП.

 

Можливий напад Росії на Україну стане кінцем безпеці у всьому світі, вважає керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Таку думку він озвучив в інтерв’ю британському Channel 4.

 

Він вважає, що будь-яке обговорення питань системи безпеки в Європі має починатися з України.

 

«Поговорімо про це після того, як в Україні зупиниться війна. Напад Росії на Україну буде кінцем для будь-якої безпеки не тільки в Європі, а й у всьому світі», – заявив Єрмак у відповідь на питання про занепокоєння РФ через сили НАТО поблизу їхніх кордонів.

 

Керівник ОП упевнений, що 90% населення України захищатиме країну в разі потреби.

 

«Якщо таке станеться, це буде вердиктом для НАТО і великою проблемою, бо всі західні країни мають пояснити своїм суспільствам, чому вони говорили так довго – і ось сталося… Вступ в НАТО як мета записаний у нашій Конституції. Тільки українське суспільство і країни–члени НАТО можуть прийняти рішення про нього. Якщо якась із країн НАТО проти цього рішення – хай скажуть про це чесно», – резюмував Єрмак.

 

Раніше видання The New York Times повідомляло, що РФ перекидає гелікоптери до українського кордону. Також наголошується, що війська РФ оточили Україну із трьох сторін. Росія наростила військові сили в Криму, а також біля східного і північного кордонів України, через це в легкій досяжності опинився Київ.

 

Водночас NYT стверджує, що президент Росії Володимир Путін відклав можливе вторгнення в Україну ближче до весни.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*