Зеленський назвав завдання на наступний рік

Фото: Офис президента Головним завданням Зеленський бачить боротьбу з олігархами

Наступного року президент має намір сконцентруватися на боротьбі з олігархами, вакцинації від коронавірусу і судовій та інфраструктурній реформах.

 

Президент Володимир Зеленський у статті для НВ озвучив пріоритети політики на 2022 рік.

 

Головним завданням вважає боротьбу з олігархами.

 

«У травні 2022 року з’явиться максимально чітка червона лінія – для тих, хто вважає ще з 90-х років, що держава – це їхня особиста власність. Почне діяти антиолігархічний закон. Це найпотужніший крок для детінізації економічних та політичних відносин в Україні», – пише президент.

 

Він пригрозив олігархам, що «не прощатиме» їм «змови та схеми».

 

«Цей крок уже зроблено, і назад його не відіграти, що б не намагалися зробити панове олігархи. Можете об’єднуватись у бізнесі, але жодних змов та схем, щоб злити державу, ніхто вам більше не пробачить. І купувати політиків, щоб вибивати собі економічні привілеї, у вас більше не вийде. Закон один для всіх», — заявив Зеленський.

 

Серед інших завдань на наступний рік він назвав продовження кампанії з вакцинації, судової та інфраструктурної реформи.

 

«Лише повний курс щеплення для абсолютної більшості людей стане передумовою для того, щоб забути про карантин», — наголосив Зеленський.

 

Нагадаємо, 5 листопада президент Володимир Зеленський підписав закон про олігархів, остаточно ухвалений Верховною Радою 3 листопада.

 

Також Кабмін затвердив план заходів щодо деолігархізації.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*