Зеленський поставив Монастирському топ-завдання

Фото: Денис Монастырский / Facebook В Україні вперше за сім років змінився глава МВС

Головним завданням нового міністра внутрішніх справ президент визначив довіру українців до правоохоронної системи.

 

Президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 16 липня, представив новопризначеного міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського і поставив йому завдання.

 

 

Так, головним з них глава держави назвав «завойовування» довіри українців до системи правоохоронних органів.

 

«Ви знаєте свою роботу краще за мене і краще за будь-якого громадянина України. Дуже важливо, щоб ми всі пишалися нашою національною поліцією, нашими правоохоронними органами. І мені здається, що це завдання є головним для нового міністра МВС. Це завдання не  від президента і уряду, а від мене, як від громадянина України. Хочу довіряти і пишатися», — заявив Зеленський.

 

Він привітав Монастирського з призначенням: «Вітаю вас з цією дуже важливою, як мені здається довірою з боку парламенту, уряду і президента. Ми всі дійсно хотіли, щоб ви стали міністром» —

 

«Дуже важливо, щоб керівництво держави довіряло міністрам і, перш за все, міністру МВС. Тому що я, як громадянин України, хочу дуже сильно довіряти правоохоронним органам і поважати представників правоохоронних органів, які захищають спокій і безпеку людей», — додав Зеленський.

 

 

Нагадаємо, Верховна Рада призначила Монастирського главою МВС 271 голосом. Він змінив на посаді Арсена Авакова, який пішов після семи років на посаді.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*