Зеленський: Розпускати сьогодні Раду немає сенсу

Фото: Офис президента Зеленський не має наміру розпускати парламент

Президент не бачить сенсу розпускати чинний парламент — «із точки зору стабільності».

Наразі немає сенсу розпускати Верховну Раду, вважає президент Володимир Зеленський. Про це він сказав в ході форуму Україна 30 у вівторок, 15 червня.

«Я вважаю, що сьогодні Україні потрібна стабільність, тому і закони є такі – деолігархічні або закон про референдум, коли можна спокійно вирішувати питання. Тому є і закон про зняття недоторканності і закон про імпічмент. Все повинно регулюватися на законодавчому рівні… Я вважаю, що розпускати сьогодні Верховну Раду немає сенсу з точки зору стабільності», — сказав президент.

Зеленський заявив, що «упевнений в партії Слуга народу, яка повинна підтримати законопроект».

«Є ще і кілька демократичних партій, як вони себе називають. Я думаю, що вони теж повинні підтримати цю ініціативу, незважаючи на те, що це була моя ініціатива, а не їхня. Хоча нехай в майбутньому і скажуть, що це була спільна ініціатива. Зараз головне — пройти цей процес. Це цивілізований вихід з-під впливу олігархів — для держави, бізнесу, окремих чиновників і для олігархів», — говорить президент.

«У випадку, якщо так трапиться, що парламентарії захочуть перетворитися із законодавців на бізнесменів, то президент буде очікувати підтримки в суспільстві… Тоді у мене буде «план Б», — заявив Зеленський.

Також він нагадав, що закон про деолігархізацію — це тільки перший крок. «Далі буде ще кілька законодавчих ініціатив. Вони будуть легшими. Треба буде пройти перший, такий самий складний етап», — зазначив він.

Нагадаємо, 2 червня Зеленський вніс в Раду законопроект про олігархів як невідкладний. Пізніше в Слузі народу анонсували ще сім законопроектів про олігархів. Вони стосуватимуться змін в закон про політичні партії та антимонопольне законодавство.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*