Зеленський захотів відповісти пропагандистам «по-чоловічому»

Фото: Офис президента Зеленський не бачить інших аргументів у розмові із пропагандистами

Президент здивований поверхневими знаннями деяких російських ЗМІ і їх заявами про нацизм в Україні.

 

Президент Володимир Зеленський прокоментував заяви російського колеги Володимира Путіна про «фашизм» в Україні і заявив, що тим, хто ці тези пропагує, «хочеться відповісти по-чоловічому». Про це він сказав в інтерв’ю іноземним ЗМІ, текст якого публікує ОП в середу, 16 червня.

 

«Я взагалі не можу зрозуміти, як він говорить про якийсь «фашизм». Я не можу сприймати це всерйоз. Взагалі, засобам масової інформації, які це пропагують, хочеться відповісти по-чоловічому. Бо які ще є аргументи? Як ви можете таке говорити?» — сказав Зеленський.

 

Він також розповів, що його родичів розстріляли нацисти під час Другої світової війни, коли Україна була під окупацією нацистської Німеччини. А зараз, коли Росія окупувала частину українських територій, вона називає українців «нацистами».

 

«Я просто здивований, по-перше, поверхневими знаннями деяких російських ЗМІ, а по-друге, поверхневими знаннями декого з оточення чи помічників першої особи. Як вони взагалі таке йому готують?» — зазначив Зеленський.

 

«Таке враження, що вони воювали з нацизмом, а ми були нацистами… Ми хто взагалі? Це і є головний розкол — інформаційна війна, інформаційне витирання ніг об нашу країну. Забрати собі всі перемоги, які були в України. Просто забрати собі всю культуру, віру, літературу, перемогу над нацизмом — це політична клептоманія, іншого визначення немає», — додав Президент.

 

Нагадаємо, Зеленський упевнений у неминучості його зустрічі з Путіним, хоча Кремль заявив, що зрушень у підготовці зустрічі Зеленського й Путіна немає.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*