Зеленський: Зупинити ПП-2 можуть тільки США

Фото: Офис президента Зеленський на зустрічі з сенаторами

Проти Росії потрібно вибудувати новий формат санкцій політики, вважає український президент.

 

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з американськими сенаторами в середу, 2 червня, заявив, що зупинити будівництво газопроводу Північний потік-2 можуть тільки США. Про що йшлося на зустрічі з сенаторами Джин Шахін, Робертом Портманом та Крістофером Мерфі повідомляє Офіс президента.

 

 

«Зупинити добудову Північного потоку-2 здатні тільки США і Джо Байден. Це — потужна зброя, яку дають у руки Росії… Запуск цього газопроводу позбавить Україну коштів, необхідних для зміцнення армії, яка сьогодні захищає всю Європу», — заявив Зеленський.

 

При цьому він зазначив, що санкції Євросоюзу і США проти Росії не працюють.

 

«Нинішні санкції з боку ЄС і США на сьогодні вже не працюють — Росія звикла з цим жити, забираючи при цьому інші території та погрожуючи Європі», — сказав президент.

 

Зеленський додав, що такі дії Москви «весь цивілізований світ не може дозволяти». «Тому я вважаю, що треба не просто тиснути, а вибудувати новий формат санкційної політики», — сказав він.

 

Раніше президент США Джо Байден заявив про непродуктивність санкцій щодо Північного потоку-2. Глава Білого дому вважає, що оскільки трубопровід майже добудований, санкції проти компанії-оператора марні.

 

Незважаючи на це, Росія чекає нового етапу боротьби за Північний потік-2. З будівництвом газопроводу проблеми проекту не закінчаться, оскільки його ще потрібно сертифікувати і ввести в експлуатацію.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*