Бой-бенд BTS виступив із промовою в штаб-квартирі ООН

Група BTS

Учасники південнокорейської поп-групи розповіли про користь вакцинації від коронавірусу і похвалили молодих людей за стійкість під час пандемії.

 

Сім учасників кей-пoп-групи BTS в понеділок, 20 вересня, виступили в штаб-квартирі ООН перед початком 76-ї сесії Генеральної Асамблеї. Про це повідомила газета The New York Times.

 

Відзначається, що виконавці супроводжували президента Південної Кореї Мун Чже Іна, який призначив їх спецпосланцями при ООН з питань культури.

 

Під час семихвилинної промови артисти закликали вакцинуватися від коронавірусу, хвалили молодих людей за стійкість в епоху COVID-19 і закликали людей у ​​всьому світі не втрачати бадьорості духу.

 

«Ми зробили щеплення. Вакцинація була свого роду квитком на зустріч із нашими фанатами, які очікували нас, і на можливість стояти тут, перед вами, сьогодні», — заявив Джей-Хоуп, один з учасників групи.

 

Як вказали в NYT, пряма трансляція виступу BTS на каналі YouTube ООН зібрала близько мільйона переглядів, а пізніше того ж дня кількість переглядів перевищила шість мільйонів.

 

 

 

Насамкінець виступу група показала кліп на хіт Permission to Dance, який було знято в порожній залі засідань Генасамблеї ООН, а також на території штаб-квартири.

 

 

 

Нагадаємо, відео BTS на пісню Butter встановило одразу кілька рекордів Гіннеса.

 

Кліп BTS про кінець пандемії переглянула рекордна кількість користувачів

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*