Брітні Спірс пише книгу

Американська співачка Брітні Спірс

Співачка вирішила спробувати себе в ролі письменниці і працює над містичним романом.

 

Американська поп-співачка 39-річна Брітні Спірс заявила, що пише книгу. Співачка в суботу, 9 жовтня, опублікувала у своєму Instagram-акаунті пост, в якому розповіла, що пише книгу.

 

«Пишу книгу про дівчину, яку вбили, але її привид застряє в підвішеному стані через травми і біль. Вона не знає, як повернутися в колишній світ. Вона проживає 3 роки в підвішеному стані, потім перетворилася на привид, який існує завдяки своєму відображенні в дзеркалі. У неї немає нікого, кому вона могла б довіряти, але відбувається дещо — і вона змогла зрозуміти, як перейти у світ, де знаходиться її семья⁣», — розповіла Брітні.

 

За словами співачки, її героїні треба зробити вибір: помститися чи почати все з чистого аркуша.

 

Шанувальники підтримали Спірс: вони написали, що з нетерпінням чекатимуть, коли книга з’явиться на прилавках магазинів.

 

Брітні Спірс вже має досвід роботи з художньою літературою. У 2001 році було надруковано її роман, який вона написала разом з матір’ю Лінн. Книга називалася Подарунок матері і базувалася на подіях з життя Спірс.

 

Нагадаємо, довгий час Брітні перебувала під опікою батька. Після того як у 2019 році раптово було скасовано концертний тур зірки, шанувальники вирішили, що вона в полоні опікуна, і запустили кампанію #FreeBritney (Звільніть Брітні).

 

У червні цього року співачка заявила в суді, що протягом багатьох років потерпала від жорстокої експлуатації, і попросила зробити її незалежною.

 

Суд у Лос-Анджелесі відсторонив Джеймі Спірса від опікунства над донькою. Тимчасовим опікуном Брітні став її менеджер Джоді Монтгомері.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*