Це було замовлення: Лорак пояснила, чому перестала виступати в Україні

Фото: instagram.com/anilorak Ані Лорак

Виконавиця вважає, що постраждала через заздрість, і заявила про «подвійні стандарти» по відношенню до артистів.

 

Співачка Ані Лорак, яка вже кілька років влаштовує кар’єру в Росії, дала рідкісне інтерв’ю українському проекту ЖВЛ, який виходить на телеканалі 1 + 1.

 

Незважаючи на неоднозначне ставлення до себе в Україні, співачка заявила, що несе любов в маси і не боїться аж нічого.

 

«Я живу тут! Так, я їду і приїжджаю. Я перестала виступати з певних причин», — заявила зірка.

 

Як відомо, з 2014 року Ані не давала концертів в Україні і виступала на території РФ. Вона порівняла себе із птахом, що дарує музику без кордонів.

 

«А пташка завжди хотіла крилами літати, щоб було багато місця. І тому в один момент мені було дуже тісно в Україні… А крила у мене росли… Я зрозуміла, що мені потрібен світ! Тому ми почали розвивати різні території. І гастролювати», — відзначила Лорак.

 

Влітку цього року вона дала два концерти в Одесі, де її дуже тепло прийняла публіка. Виконавиця підкреслила, що приїхала, тому що «з’явилася така можливість».

 

«Сім років я не давала концертів в Україні… Я припинила давати концерти, тому що відчула, що є політичне замовлення від певних осіб. А брати участь в якійсь грі у мене немає часу. Тому коли замовники відійшли в сторону, як я розумію, з’явилася можливість провести концерти», — стверджує Ані.

 

Лорак відмовилася назвати конкретні імена, хоча припустила, що ситуацію викликала заздрість із боку дівчини-артистки.

 

Також співачці образливо, що її не підтримав ніхто з колег і політиків, коли почалося «цькування».

 

«Першою людиною (артистом), хто постраждав ось у таких відносинах, була я, і весь удар взяла на себе. Після мене пішли інші виконавці… А потім почалися інші ситуації, коли ось такі подвійні стандарти — одні люди їздили, інші не могли їздити і т.д. Тобто хто це вирішував, хто писав ці списки?» — заявила Лорак.

 

Ані сподівається, що українська аудиторія змінить свою негативну думку, і планує повернутися на сцену в рідній країні в 2022 році. Але зірка не має наміру відмовлятися від концертної діяльності в Росії.

 

«Моя місія співати для людей, до кінця свого життя, і дарувати їм свою творчість. І неважливо, де це робити», — вважає артистка.

 

 

 

Нагадаємо, 24 вересня Ані Лорак випустила кліп на нову україномовну пісню Бачила.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*