Душа отримала Оскар як найкращий мультфільм

Фото: twitter.com/CartoonsCereals Мультфільм Душа отримав кінопремію Оскар

Американський мультфільм режисерів Пітера Доктера і Кемпа Паеурса отримав нагороду в номінації Найкращий повнометражний анімаційний фільм.

Мультфільм Душа (Soul) студії Pixar завоював Оскар в категорії Найкращий повнометражний анімаційний фільм під час 93-ї церемонії вручення премії Американської кіноакадемії в Лос-Анджелесі.

В анімаційній стрічці режисерів Пітера Доктера і Кемпа Паеурса розповідається історія шкільного вчителя музики Джо Гарднера, який гине в день, коли, здавалося б, збулася його мрія.

Душа вчителя потрапляє в світ, в якому вона повинна знайти нові мрії і таланти, а потім знову переродитися в світі людей.

У номінації також були представлені стрічки Уперед (Onward), Подорож на Місяць (Over the Moon), Баранчик Шон: Фермагеддон (A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon) і Легенда про вовків (WolfWalkers).

Крім того, мультфільм отримав нагороду за найкращу музику. Композиторами стрічки виступили американці Трент Резнор і Джон Батист, а також британець Аттікус Росс.

У цій номінації за премію Оскар також боролися П’ятеро однієї крові (Da 5 Bloods), Манк (Mank), Мінарі (Minari) і Новини з усіх кінців світу (News Of The World).

Як повідомлялося, в категорії Найкращий режисер Оскар отримала Хлоя Чжао за фільм Земля кочівників.

Оскар-2021: онлайн-трансляція церемонії нагородження

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*