Група Scorpions випустила пісню та кліп

Scorpions випустили нову пісню

Трек увійде до 19-го студійного альбому групи Rock Believer, який вийде 25 лютого 2022 року.

Легендарна рок-група Scorpions представила новий кліп на пісню Peacemaker з їхнього нового альбому Rock Believer, вихід якого запланований на кінець лютого 2022 року. Про це музиканти повідомили на офіційній сторінці групи в Instagram.

Фронтмен групи Клаус Майне розповів, як народилася ця пісня: «Перше, що спало мені на думку, рядок: «Peacemaker, peacemaker / Bury the undertaker» («Миротворець, миротворець / Поховайте трунаря»). Я просто грав із цими словами. Паралельно з цим у світі багато людей померло і все ще помирає від COVID, руйнівних воєн та інших безглуздих злочинів. Все це змушує думати, що трунарю доводиться працювати понаднормово. У мирний час, після пандемії, настане час правити миротворцю. Цей образ мені дуже подобається.

Новий альбом Scorpions стане 19-м. Авторами пісень, які увійдуть до нього, виступили Клаус Майне та Рудольф Шенкер. З альбомом Rock Believer рокери планують вирушити у світове турне.

Робота над піснями для нового альбому велася під час пандемії у студії гурту в Ганновері.

Нагадаємо, легендарна шведська диско-група ABBA напередодні випуску свого першого альбому за 40 років оголосила про завершення творчої кар’єри. Учасники колективу заявили, що їхнє возз’єднання було разовим.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*