Іванґай про Україну: Дудь показав вирізану частину

Фото: скриншот Іванґай у Дудя

Український блогер розкритикував російського журналіста за вилучений фрагмент про дії Москви стосовно українців.

 

Російський журналіст Юрій Дудь 4 травня опублікував на своєму каналі в Telegram 12-хвилинний фрагмент з інтерв’ю українського блогера Іванґая, який не увійшов у підсумкову версію шоу вДудь на каналі в YouTube.

 

Випуск з Іванґаєм вийшов 18 березня та відтоді набрав більше 20 мільйонів переглядів. 2 травня блогер звинуватив Дудя в цензурі і заявив, що той прибрав з інтерв’ю найголовніше.

 

«Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся — жертва Голодомору. Дідусь — жертва НКВС, репресій. А тепер Україна має війну з Росією», — написав Іванґай у своєму мікроблозі в Twitter. На питання одного з користувачів, чому Дудь так зробив, він відповів: «Сцикло полохане».

 

Чому Росія оголосила про відведення військ від України

 

 

Дудь пояснив, що монтаж, який робить його команда під час підготовки випусків, потрібен для того, щоб «не змучити глядача», зробити матеріал цікавим і показати повагу до героя інтерв’ю.

 

«Як правило, на монтажі викидається все нецікаве, іноді — те, що могло б бути цікавим, але висловлено настільки недоладно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати», — написав у відповідь Дудь.

 

Однак, за його словами, цього разу «тактовність до героя надмірна», тому він опублікував без цензури 12-хвилинний уривок, де Іванґай дає свої роздуми про анексію Криму, Голодомор і долю дідуся.

 

 

 

Раніше в Дніпрі активісти показали їжу, якою українці харчувалися в період Голодомору. 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*