Кароль про нацвідбір на Євробачення: такого бруду немає в жодній країні

Фото: instagram.com/tina_karol Тіна Кароль

Виконавиця вважає, що організаторам потрібно відповідальніше перевіряти конкурсантів.

 

Українська співачка Тіна Кароль, яка брала участь у фіналі Національного відбору на Євробачення-2022 як суддя, прокоментувала скандал навколо конкурсу в інтерв’ю програмі Світське життя.

 

Виконавиця наголосила, що такого «бруду» під час вибору представника на Євробаченні немає в жодній країні, і з огляду на реалії, організаторам потрібно якісніше перевіряти конкурсантів.

 

Кароль додала, що цікавилася перед ефіром щодо ситуації з Аліною Паш, і її запевнили, що все гаразд.

 

«Я питала, чи все добре з Аліною Паш. Мені відповіли, що все добре, ми перевірили… Я відчувала, що буде скандал. Вона у мене брала участь у Молодій крові. Я її реально поважаю як виконавицю, але нацвідбір – це тонка структура, це вже інша матерія. Потрібно мати кришталево чисту репутацію, щоб йти на нацвідбір. Навіть у члена журі має бути якась репутація», – заявила Тіна.

 

Крім того, вона зізналася, що оцінила виступ Паш у шість балів.

 

 

Нагадаємо, після фіналу Національного відбору на Євробачення-2022 спалахнув скандал. Переможниця конкурсу Аліна Паш відмовилася від поїздки в Турин через «віртуальну війну та хейт», що виникли на тлі ситуації з відвідуванням Криму в 2015 році.

 

Пізніше Суспільне заявило, що ще до офіційної відмови співачки оргкомітет нацвідбору ухвалив рішення щодо припинення її участі у зв’язку з поданням підробленої довідки від Прикордонної служби.

 

Тепер на конкурс планують надіслати Kalush Orchestra.

 

Ведуча нацвідбору на Євробачення висловилася про фінал

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*