Кароль знайшли заміну на Танцях із зірками

Фото: instagram.com/tina_karol Тіна Кароль

Кароль була ведучою шоу з самого початку — 2006 року. Вона вела його всі п’ять сезонів разом із шоуменом Юрієм Горбуновим.

 

Популярна українська співачка Тіна Кароль не буде ведучою розважального шоу Танці з зірками. Їй на зміну прийшла модель та актриса Іванна Онуфрійчук. Про це повідомили під час презентації нового — п’ятого сезону шоу, яка відбулася 2 вересня в Києві.

 

Варто відзначити, що така новина була сюрпризом презентації. Про те, що у Юрія Горбунова буде нова «колега» — раніше не повідомлялося.

 

Модель у минулому сезоні кілька разів була ведучою балкона Танцях із зірками.

 

«Неймовірна честь стати обличчям голдруму. Я обіцяю, що я не підведу і обіцяю, що паркет і голдрум у цьому сезоні буде не таким, як завжди. І дуже чекаю твоєї підтримки, Юро», — написала Онуфрійчук в Instagram-stories.

 

 

Відзначимо, прем’єра п’ятого сезону Танців із зірками відбудеться 5 вересня на каналі 1+1. Суддями шоу стали хореограф Влад Яма, балерина Катерина Кухар та учасник американських Танців із зірками Макс Чмерковський.

 

 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Допис, поширений Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1)

 

Нагадаємо, учасниками Танців із зірками стали: співачка Джамала, учасник гурту ТНМК Олег Фагот Михайлюта, солістка групи KAZKA Олександра Зарицька, актор Олексій Суровцев, зірка Кварталу Анастасія Оруджова, гуморист Іван Люленов, актор Костянтин Войтенко, співак KADNAY, співачка Євгенія Власова, актор Артур Логай і співачка Lida Lee.

 

Епатажний співак став новим учасником шоу Танці з зірками

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*