МакSим розповіла про свої бачення під час клінічної смерті

Фото: Прес-служба МакSим Співачка розповіла про свої видіння

Виконавиця розповіла, що перебуваючи в критичному стані, вона потрапила в «іншу, потойбічну реальність».

 

Російська співачка 38-річна МакSим (Марина Абросимова) розповіла ведучій Ксенії Собчак, що під час клінічної смерті вона потрапила в іншу, потойбічну реальність. Інтерв’ю з МакSим вийшло в понеділок, 13 вересня, на Yotube-каналі «Обережно: Собчак».

 

За словами знаменитості, смерть — не кінцева точка існування людини, і після закриття кришки труни «все тільки починається».

 

«Коли я була в комі, я виявилася зовсім в іншій реальності, і у мене було чітке усвідомлення, що те життя, яким ми живемо тут, як раз менш реальне», — заявила співачка.

 

Вона детально розповіла про пережитий досвід в іншій реальності.

 

«Це не схоже на сон. Я себе відчула в польоті, мені було моторошно добре, якийсь захід сонця, якесь тепло і голос мого духівника. Я йому сказала:» Я помираю «. І мені від цього чомусь було добре . Не знаю, чому. Я не збиралася туди, коли лягала в лікарню. Я думала: зараз мене швиденько полікують, і все буде добре. Я чітко усвідомлювала, що відбувається. Я в дивній кабіні стала спускатися вниз, а там була зима. Потім за мною прийшли якісь люди, ми стали підніматися вгору, натиснули важіль і стали падати вниз. і потім вже в цій реальності мені розповідали, що у мене двічі зупинялося серце», — поділилася спогадами МакSим.

 

Співачка розповіла, що після хвороби відчуває щастя від звичайних речей. А депресія, яка нерідко трапляється у ковідних хворих під час видужування, у неї нібито не спостерігається.

 

 

Нагадаємо, після 14 червня МакSим госпіталізували з симптомами коронавірусу — у неї були висока температура, сильний кашель, слабкість і 40% ураження легень. Проте тести на COVID-19 виявилися негативними.

 

Співачка півтора місяця провела в медикаментозному сні на апараті штучної вентиляції легень. Її виписали з лікарні 13 серпня.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*