MARUV прокоментувала нацвідбір на Євробачення

Фото: instagram.com/maruvofficial MARUV

Артистка вважає, що телешоу мають викликати бурю емоцій та широке обговорення у суспільстві.

Співачка MARUV, яка перемогла у Національному відборі на Євробачення у 2019 році, але не поїхала представляти Україну, прокоментувала ситуацію з цьогорічним конкурсом.

Під час спілкування з дописувачами в Instagram Stories співачку запитали, що вона думає про нацвідбір на Євробачення-2022, який не обійшовся без скандалу.

«Загалом я дивлюся на це рівно. Треба радіти з того, що є що обговорити і про що пошкодувати. Для цього й потрібні телешоу, щоб викликати у вас найяскравішу емоцію та бурхливе обговорення в суспільстві. Без цього було б нудно», — відповіла MARUV.

Раніше повідомлялося, що переможниця фіналу нацвідбору на Євробачення-2022 Аліна Паш відмовилася від поїздки в Турин через «віртуальну війну та хейт», що виникли на тлі ситуації з відвідуванням Криму у 2015 році.

Пізніше Суспільне заявило, що ще до офіційної відмови співачки оргкомітет Національного відбору ухвалив рішення щодо припинення її участі. На конкурс планують відправити Kalush Orchestra.

Скріншот: instagram.com/stories/maruvofficial

Нагадаємо, після перемоги MARUV у фіналі національного відбору на Євробачення-2019 спалахнув скандал через її гастролі в Росії.

Пізніше стало відомо, що співачка та Національна громадська телекомпанія України (організатор відбору) не підписали контракт через розбіжності в умовах.

MARUV пояснила, чому українські артисти їдуть працювати до РФ

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*