Моргенштерн не може виступати в Україні — СБУ

Фото: instagram.com/morgen_shtern Моргенштерн

Творчість репера пропагує культ насильства і жорстокості, а також поширення і вживання наркотичних засобів.

 

В Україні заборонено проведення концертів російського репера Моргенштерна. Про це 13 вересня повідомило агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву СБУ.

 

Як зазначила прес-служба відомства, в квітні цього року російського співака Алішера Валєєва (Моргенштерна) включили в перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. У рекомендаціях СБУ фігурують обидва прізвища репера: як Валєєв, так і Моргенштерн.

 

Висновки лінгвістичної експертизи підтвердили, що його творчість пропагує культ насильства і жорстокості, а це створює передумови конфліктних ситуацій на концертах, підкреслили в СБУ.

У вересні Служба безпеки України додатково інформувала відповідні органи про заплановані концерти репера на території держави.

 

«Перебування особи у «списку Мінкульту» автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України. Таким чином, будь-які гастролі Моргенштерна на території України — заборонені», — вказали в СБУ.

 

Минулого тижня стало відомо, що скандальний виконавець збирається виступити в Україні — в листопаді у нього заплановані концерти в Києві, Харкові та Запоріжжі.

 

Представники репера проаналізували українське законодавство і прийшли до висновку, що жоден нормативно-правовий акт не передбачає заборону на музичну творчість виконавця.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*