Моргенштерн збирається приїхати в Україну

Фото: instagram.com/morgen_shtern У Моргенштерна заплановано концерти в Україні

Незважаючи на включення в «чорний список», у скандального виконавця заплановано три концерти в українських містах.

 

Російський репер Моргенштерн (Алішер Валєєв) збирається приїхати в Україну, незважаючи на дійсну заборону. Про це свідчить розклад концертів і продаж квитків на сайті Контрамарка.

 

Зокрема, на 13 листопада заплановано концерт у Запоріжжі (вартість квитків 550 — 950 гривень), 15 листопада — в Харкові (вартість квитків 400 — 2 590 гривень) і 16 листопада — в Києві (вартість квитків 690 — 4 490 гривень).

 

Відзначається, що на заходи не допускаються глядачі молодше 16 років. У столиці виступ репера анонсовано в Палаці спорту.

 

«Це буде дійсно вибухова подія для всіх прихильників нового репу, який не знає упереджень і кордонів. Його обговорюють, його ненавидять, йому заздрять, але ніхто не може залишитися байдужим», — ідеться в описі події.

 

Скриншот: kontramarka.ua

 

 

Раніше в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону Моргенштерн заявив, що не їздить у Крим тільки тому, що дуже хоче потрапити в Україну.

 

Нагадаємо, 28 квітня Мінкульт, за клопотанням СБУ, вніс російського репера до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, що закрило йому в’їзд в країну.

 

У липні Окружний адмінсуд Києва прийняв позовні документи співака, в яких він просить визнати протиправними дії Служби безпеки України.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*