Переможці Євробачення відмовилися від MARUV на розігріві — ЗМІ

Фото: instagram.com/maneskinofficial Група Maneskin

Крім того, менеджерами італійської групи залишилися незадоволені популярні російські ведучі Ксенія Собчак і Тетяна Мінгалімова.

Італійська група Maneskin, яка перемогла на Євробаченні-2021, в останній момент відмовилася від виступу української співачки MARUV на розігріві їхнього концерту в Москві. Про це повідомив Telegram-канал Super.ru.

Як стверджує видання, за кілька хвилин до виходу Maruv на сцену її виступ скасували.

«Вихід MARUV постійно відкладали, а потім і зовсім сказали, що група вирішила відмовитися від розігріву і в останній момент скасувала будь-які виступи, крім свого. MARUV, яку багато хто встиг побачити мигцем, залишила майданчик», — йдеться в повідомленні.

Рокери провели в столиці РФ кілька днів і окрім виступу на закритій вечірці також поспілкувалися із шанувальниками.

Зазначимо, що на менеджерів Maneskin поскаржилися російські ведучі Ксенія Собчак і Тетяна Мінгалімова. Вони стверджують, що узгоджені інтерв’ю з групою скасували перед самим їхнім початком.

«Приєднаюся ж я до флешмобу «***** від менеджерів Måneskin». Отже, мені саботували інтерв’ю з цією групою, хоча до цього намагалися через складний ланцюжок його зі мною узгодити. Тобто буквально — не я запрошувала артиста, а мені запропонували артиста. Я погодилася (Måneskin кльові) і пошкодувала», — написала Собчак в Instagram.

І якщо Ксенія заявила, що представники групи «самі на неї вийшли», то «ніжний редактор» Мінгалімова тривалий час домагалася зустрічі і місяць активно до неї готувалася.

«Місяць домовленостей. Я дуже довго самотужки пробивала інтерв’ю з групою. Місяць ресерча, уроки з викладачем з англійської мови по ночах, поїздка в Італію на кілька днів напередодні, щоб дізнатися про культуру більше, перегляд їхніх документальних фільмів, пошук незвичайних тем», — поділилася Тетяна в Instagram і додала, що після всіх узгоджень від бесіди відмовилися буквально за годину до початку, коли все було готово.

Нагадаємо, група Måneskin перемогла на Євробаченні-2021 з піснею Zitti e buoni.

Після фіналу конкурсу колектив потрапив у скандал: його соліста Даміано Давіда запідозрили у вживанні наркотиків. Щоб вирішити ситуацію, співак погодився здати тест, який виявився негативним.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*