Розбещення 56 років тому. У чому звинувачують Боба Ділана

Боба Ділана звинуватили у зґвалтуванні

У позові проти музиканта говориться, що Ділан використовував свій статус, щоб постачати неповнолітній дівчині наркотики і алкоголь.

Знаменитого американського співака Боба Ділана звинуватили в сексуальному насильстві над 12-річною дівчинкою, скоєному в 1965 році.

Зараз Ділану 80 років, а звинувачення стосуються подій 56-річної давнини. Адвокати музиканта називають їх абсолютною брехнею. Але позов в суді є.

Що може загрожувати одному з головних авторів в історії сучасної популярної музики?

Розпуста в Челсі

Позов до Верховного суду штату Нью-Йорк подала ймовірна жертва, якій на момент подій в 1965 році було 12 років. Ім’я заявниці не розкривається, і в судових документах вона фігурує під ініціалами J.C. Відомо, що зараз вона живе в Коннектикуті.

У позові йдеться, що Ділан використовував свій статус музиканта, щоб постачати неповнолітню дівчину наркотиками і алкоголем і здійснював насильницькі дії сексуального характеру.

Позивачка стверджує, що все це відбувалося в апартаментах співака в нью-йоркському готелі Челсі протягом шести тижнів.

Відповідь Ділана

Згідно із заявою, музикант завдав дівчині важкої психологічної шкоди і наніс емоційну травму.

Представники 80-річного співака говорять, що звинувачення не відповідають дійсності.

EPA

Грошове питання?

У 2020 році Ділан продав права на всі свої пісні компанії Universal Music. Фінансові умови не розкривалися, але американська газета New York Times приводила оцінку в 300 млн доларів і передбачала, що угода могла бути рекордною одноразовою купівлею прав на музику.

Можливо, позивача зацікавило саме це?

Ділан став лауреатом кількох премій Grammy, президентської медалі Свободи, і в 2016 році став першим музикантом в історії, удостоєним Нобелівської премії з літератури.

У своєму рішенні Шведська академія пояснила що премія присуджена Ділану за «створення нової поетичної мови в рамках великої американської пісенної традиції».

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*