Співачка ERIA заявила про корупцію у нацвідборі на Євробачення

Фото: instagram.com/anyri_mysterya ERIA

Громадський мовник заперечує слова виконавиці і вважає, що вона намагається привернути увагу скандалом.

 

Українська співачка ERIA (Ірина Бояркіна) заявила, що не потрапила до лонг-листу національного відбору на конкурс Євробачення 2022 з піснею MAVKA через корупцію. Про це вона написала у коментарі до посту у Facebook-акаунті Wiwibloggs.

 

«Немає продюсера, немає великих грошей, щоб дати хабар – немає місця у відборі, це типова Україна», – наголосила Ірина.

 

Також вона розмістила пост в Instagram, в якому подякувала публіці за підтримку, а всі питання щодо Нацвідбору адресувала організаторам.

 

ERIA наголосила у коментарях, що не знає, чому пісня MAVKA не потрапила у лонг-лист. За словами співачки, з нею ніхто не зв’язувався після оголошення списку.

 

 

Організатор українського нацвідбору прокоментував kp.ua слова співачки про корупцію.

 

«Суспільне є гарантом чесного та відкритого відбору. Заявки приймали від усіх бажаючих представити Україну на міжнародній сцені Євробачення. Довгий список був сформований із 284 заявок… Зрозуміло, що у кожному конкурсі завжди є незадоволені результатами, проте неприпустимо, що деякі артисти намагаються привернути до себе увагу безпідставними звинуваченнями та скандалами, – йдеться у заяві мовника.

 

Нагадаємо, 17 січня було оголошено імена 27 музикантів, які змагатимуться за право представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2022 у Турині.

 

ERIA – фронтвумен гурту Mysterya. Є фіналісткою проекту Х-Фактор, брала участь у нацвідборі на Євробачення-2018 у складі проекту VILNA.

 

Цього року виконавиця претендувала на місце у конкурсі із треком MAVKA, який, за її словами, допоміг написати німецький композитор Ганс Циммер.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*