Стали відомі всі фіналісти Євробачення 2021

Фінал, за результатами якого стане відоме ім’я переможця цього року, пройде в суботу, 22 травня.

 

У Роттердамі завершився другий півфінал, в якому брали участь артисти з 17 країн. З них у фінал пройшли десять учасників конкурсу.

 

Так, переможцями другого півфіналу після голосування телеглядачів Європи в підсумку стали: Албанія, Сербія, Болгарія, Молдова, Португалія, Ісландія, Сан-Марино, Швейцарія, Греція і Фінляндія.

 

Тепер всі 10 щасливчиків виступлять 22 травня в фіналі, де, нагадаємо, заспіває і представник України.

 

Перший півфінал відбувся 18 травня. Тоді стало відомо, що в фіналі виступлять конкурсанти з Норвегії, Ізраїлю, Росії, Азербайджану, Мальти, Литви, Кіпру, Швеції, Бельгії та України.

 

Нагадаємо, фінал Євробачення відбудеться 22 травня. Трансляція почнеться в Україні в 22.00 на каналах «UA: Перший» та «СТБ». При цьому ім’я переможця оголосять о 01.40.

 

Нагадаємо, сценарист Анастасія Михайлова звинуватила українських організаторів Євробачення в плагіаті. Вона заявила, що постановка на пісню Шум, з якої Go_A виступають на Євробаченні-2021, є її режисерським трітментом, який вона раніше подавала на конкурс Суспільному.

 

Зі свого боку, Національна громадська телерадіокомпанія України відповіла на заяву сценаристки Анастасії Михайлової про плагіат її ідеї для постановки Go-A на Євробачення.

 

Україна увійшла в топ-10 фаворитів Євробачення-2021

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*