СТБ відмовився від участі у проведенні Нацвідбору на Євробачення

Фото: instagram.com/stbua СТБ більше не проводитиме відбір на Євробачення

Тепер Громадський мовник буде проводити вибір конкурсанта від України самостійно.

 

СТБ завершує співпрацю з Громадським мовником за вибором представника України на конкурс Євробачення. Про це 30 серпня повідомила прес-служба телеканалу.

 

Як заявила керуючий директор СТБ Людмила Семчук, Нацвідбір на Євробачення був важливим проектом для телеканалу і групи StarLightMedia.

 

«Зробити з Нацвідбору головну музичну подію — таку мету ми ставили перед собою шість років тому, починаючи партнерство з Громадським мовником, і чітко її дотримувалися. Ми досягли багато гучних успіхів і задали нацвідбору високу планку. Сьогодні ми завершуємо нашу участь у виборі представника України на пісенний конкурс. Ми вдячні команді, всім глядачам, ЗМІ, артистам і партнерам за те, що разом змогли зробити Національний відбір на Євробачення головною зіркою українського телебачення», — підкреслила Семчук.

 

У прес-релізі каналу уточнюється, що в 2015 році СТБ і UΛ: Перший підписали трирічний меморандум про спільне проведення Національного відбору, який згодом був продовжений на аналогічний термін.

 

У Громадського мовника був запит залучити до відбору унікальний досвід СТБ, а телеканал, в свою чергу, був зацікавлений «зробити з відбору на Євробачення національну подію» і взяв на себе зобов’язання з проведення всеукраїнських кастингів і прямих ефірів.

 

Також за власною ініціативою СТБ надавав переможцю Нацвідбору допомогу в підготовці до великого Євробачення і створення конкурсного номера «під ключ».

 

За час співпраці переможцями Нацвідбору стали Джамала (2016 рік), O.Torvald (2017 рік), Melovin (2018 рік), Maruv (2019 рік), Go_A (2020 рік).

 

У журі конкурсу побували Андрій Данилко, Руслана, Костянтин Меладзе, Джамала, Євген Філатов, Тіна Кароль, Віталій Дроздов. Продюсерами були Руслан Квінта (2018-2021 роки) і Костянтин Меладзе (2016-2017 роки).

 

Нагадаємо, на пісенному конкурсі Євробачення-2021, який відбувся в Роттедамі, українська група GO_A посіла п’яте місце, підкоривши публіку сучасним міксом з фолку і техно.

 

Українських організаторів Євробачення звинуватили в плагіаті номера для Go_A

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*