У Німеччині Квартал 95 назвали російським комедійним шоу, артисти обурені

Фото: Pacific Press Виступ студії «Квартал 95» (архівне фото)

Міський портал Гамбурга назвав колектив ”Кварталу 95” російським комедійним шоу. Гумористи погрожують скасувати концерти.

Портал міста Гамбург (hamburg.de) у анонсі виступу українського гумористичного колективу “Квартал 95” назвав його “російським комедійним шоу” (Russische Comedy-Show). Про це повідомила студія «Квартал 95» у Фейсбуці в суботу, 5 лютого.

«Студія «Квартал 95» – була, є й залишиться українською компанією! І ніяких інших варіантів презентації наших проектів бути не може! Очікуємо на термінове виправлення та вибачення. У випадку повторення таких ситуацій, Студія «Квартал 95″ буде скасовувати концерти без попередження прокатника», — йдеться у дописі студії.

Станом на 14 годину неділі, 6 лютого, оголошення на сайті hamburg.de залишається без змін.

Студія “Квартал 95” не вперше потрапляє у скандал, пов’язаний з гастролями у Німеччині. В липні 2021 року представниця партії “Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар опублікувала у Фейсбуці відео з рекламою концертів “Квартал 95” у Німеччині, яку показували на російському “Першому каналі”.

Квартал Зеленського

Студія «Квартал 95» була створена 2003 року учасниками команди КВК «95-й квартал» з Кривого Рогу, капітаном якої був Володимир Зеленський. Студія займається виробництвом шоу-проектів і розважальних програм російською та українською мовами.

Засновниками студії «Квартал 95» були теперішній президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена, а також сценаристи та продюсери Борис і Сергій Шефіри. Останній з 2019 року займає посаду першого помічника президента, а його брат Борис безпосередньо керує студією, замінивши на посаді директора теперішнього голову Служби безпеки Івана Баканова. 

Джерело: Українська служба DW

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*